6 Nisan 2015 Pazartesi

Fear The Walking Hakkında Tüm Bilinenler!


AMC'nin reyting rekorları kıran dizisi The Walking Dead beşinci sezonuyla şimdilik ekranlara veda ederken, kardeş dizisi hakkında ipuçları arka arkaya gelmeye devam ediyor. Kanalın önce "Cobalt" olarak duyurduğu daha sonra "Fear The Walking Dead" olarak değiştirildi.
Senarist Robert Kirkman'ın açıklamasına göre yeni dizi 2 sezon sürecek. İlk sezonu yaz aylarında başlayacak olan dizinin her bölümü 60dk sürecek ve sezonlar 6 bölümden oluşacak. Dizide Kim Dickens, Cliff Curtis, The 100 dizisinden Alycia Debnam Carey ve Harry Potter filmi yıldızı Frank Dillane oynayacak. 

The Walking Dead'in geçtiği lokasyonlardan başka bir bölgede Los Angeles'da geçecek olan hikaye salgının ilk zamanlarında boşanmış öğretmen bir çift ve iki çocuğu üzerine yoğunlaşacak. Zombi dolu bir dünyada, onlardan çok daha tehlikeli insanların var olduğuna tanıklık edeceğiz...
R. Kirkman, yeni dizi hakkında: "The Walking Dead evreninin gölgelerde kalan ve daha görmediğimiz çok yer var. Bu karanlık köşelere ışık tutma şansına sahip olmak ve orada nelerin dolaştığına bakmak büyük bir heyecan. Eminim ki hayranlarımız da bu yeni evren için Dave ile benim neler sunacağımızı büyük bir merakla bekliyorlar. Ben de onlara bu projeyi paylaşmaya bir adım daha yaklaştığım için çok mutluyum." diye konuştu.

Son olarak sizi yayınlanan ilk tanıtım ''Good Morning Los Angeles'' ile baş başa bırakıyorum! :)

0 yorum:

Yorum Gönderme